Архив резултати
Държавeн лично-отборен шампионат по свободна борба – момчета (04.06.-06.06.2014 г. - гр. Стара Загора)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 32 кг | кат. 35 кг | |||||||
1 | Денис Закерие | "Олимпиец" | Търговище | 1 | Панайот Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич | |
2 | Станислав Атанасов | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | 2 | Цветан Мустафов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
3 | Димитър Монев | "Херкулес" | Ямбол | 3 | Милен Давидов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
3 | Димитър Иванов | "Стефан Караджа" | Елхово | 3 | Петко Петков | "Странджа-2001" | Средец | |
5 | Николай Николаев | "Сливен" | Сливен | 5 | Николай Иванов | "Истър" | Тутракан | |
5 | Радослав Кирилов | "Добруджански юнак" | Добрич | 5 | Иван Иванов | "Сливен" | Сливен | |
7 | Нурхан Назмиев | "Кубадън" | Лозница | |||||
кат. 38 кг | 8 | Мустафа Измедов | "Борба и Самбо" | Ямбол | ||||
1 | Димитър Ангелов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 9 | Деян Филипов | "Борба, самбо, джудо" | Видин | |
2 | Петър Тенев | "Димитровград" | Димитровград | 10 | Джан Ибрям | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
3 | Седар Али | "Левски" | София | 11 | Николай Костов | "Истър" | Тутракан | |
3 | Петър Петров | "Олимпиец" | Търговище | |||||
5 | Авел Янков | "Никола Станчев" | Созопол | кат. 42 кг | ||||
5 | Димитър Рандев | "Сливен" | Сливен | 1 | Илия Христов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
7 | Юзнур Мехмедов | "Агросем" | Острово | 2 | Алиш Алиш | "Айтос" | Айтос | |
8 | Якоб Мехмед | "Черноморски сокол" | Варна | 3 | Ахмед Ахмедов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
9 | Гюнер Мустафа | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 3 | Мустафа Фаик | "Крепост" | Стремци | |
10 | Асен Асенов | "Борба, самбо, джудо" | Видин | 5 | Иван Иванов | "Димитровград" | Димитровград | |
5 | Ердинч Таукчу | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |||||
кат. 47 кг | 7 | Димитър Додоров | "Димитровград" | Димитровград | ||||
1 | Галин Ангелов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 8 | Йоан Георгиев | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
2 | Мехмед Мехмедов | "Борба и Самбо" | Ямбол | 9 | Серхат Реджеб | "Лудогорец" | Паисиево | |
3 | Митко Стойков | "Берое" | Ст.Загора | 10 | Юсни Манафов | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
3 | Фарис Фаик | "Крепост" | Стремци | 11 | Райчо Иванов | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |
5 | Николай Миталов | "Спартак" | Сандански | 12 | Стоян Стоянов | "Левски" | София | |
5 | Сегин Юсеинов | "Олимпиец" | Търговище | 13 | Красимир Томов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |
7 | Живко Атанасов | "Никола Станчев" | Созопол | 14 | Христо Георгиев | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
8 | Расим Расим | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 15 | Николай Камбуров | "Марица-Изток" | Раднево | |
9 | Николай Димитров | "Армеец-ЦСКА" | София | 16 | Кадир Мустафа | "Шампиони" | Самуил | |
10 | Даниел Йорданов | "Берое" | Ст.Загора | |||||
11 | Борислав Колев | "Илия Павлов" | В.Търново | кат. 59 кг | ||||
12 | Николай Ахмедов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 1 | Иван Бадавров | "Димитровград" | Димитровград | |
13 | Киро Михов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 2 | Дургуд Тасим | "Крепост" | Стремци | |
14 | Иван Петров | "Ловеч" | Ловеч | 3 | Митко Бонев | "Димитровград" | Димитровград | |
15 | Байрям Мехмед | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 3 | Емре Мурад | "Крепост" | Стремци | |
16 | Румен Боянов | "Загорец" | Н.Загора | 5 | Георги Илев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
17 | Иван Бангов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 5 | Сашо Лозанов | "Армеец-ЦСКА" | София | |
18 | Илия Иванов | "Добруджански юнак" | Добрич | 7 | Илджан Мехмед | "Димитровград" | Димитровград | |
19 | Елисей Янков | "Никола Станчев" | Созопол | 8 | Никола Стоянов | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
20 | Митко Георгиев | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 9 | Христо Дамянов | "Странджа-2001" | Средец | |
21 | Цветомир Петров | "Казанлък" | Казанлък | 10 | Тургай Юмергуве | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
22 | Даниел Велчев | "Тракиец" | Пловдив | 11 | Мурад Месудов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
23 | Юмер Чаушев | "Сливен" | Сливен | 12 | Ивелин Илиев | "Никола Станчев" | Созопол | |
24 | Севдалин Петков | "Истър" | Тутракан | 13 | Георги Иванов | "Марица-Изток" | Раднево | |
25 | Николай Николов | "Борба, самбо, джудо" | Видин | 14 | Еркал Мехмедов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
26 | Ешрея Емилов | "Лудогорец" | Паисиево | 15 | Ангел Шопов | "Тракиец" | Пловдив | |
26 | Стефан Стфанов | "Загорец" | Н.Загора | 16 | Джошкун Исмаил | "Лудогорец" | Паисиево | |
26 | Симвестър Радославов | "Истър" | Тутракан | 17 | Октай Хасан | "Айтос" | Айтос | |
26 | Пенко Митев | "Добруджански юнак" | Добрич | 18 | Чавдар Минев | "Сливен" | Сливен | |
26 | Диян Радев | "Добруджански юнак" | Добрич | 19 | Чанко Георгиев | "Сливен" | Сливен | |
26 | Велислав Маринов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 20 | Борил Каинов | "Черноморски сокол" | Варна | |
26 | Иван Михалев | "Берое" | Ст.Загора | 21 | Божидар Тотев | "Дан Колов" | Севлиево | |
22 | Ахмед Абди | "Тракиец" | Пловдив | |||||
кат. 53 кг | 23 | Еркан Яшаров | "Каолин" | Глоджево | ||||
1 | Тургай Февзи | "Левски" | София | 24 | Радостин Бушев | "Борба, самбо, джудо" | Видин | |
2 | Делчо Нейчев | "Димитровград" | Димитровград | 25 | Ивилиян Манов | "Загорец" | Н.Загора | |
3 | Нерд Рамадан | "Крепост" | Стремци | 26 | Стоян Нейков | "Борба и Самбо" | Ямбол | |
3 | Боби Нинов | "Димитровград" | Димитровград | 27 | Хаим Мустафов | "Кубадън" | Лозница | |
5 | Николай Михайлов | "Илия Павлов" | В.Търново | 28 | Осман Халибрям | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
5 | Айтин Реджеб | "Черноморски сокол" | Варна | 29 | Мехмед Месудов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
7 | Николай Скендеров | "Димитровград" | Димитровград | 30 | Благовест Тропчев | "Спартак" | Сандански | |
8 | Росен Петков | "Странджа-2001" | Средец | 31 | Борис Трендафилов | "Армеец-ЦСКА" | София | |
9 | Иван Ненчев | "Сливен" | Сливен | 32 | Петър Колев | "Стефан Караджа" | Елхово | |
10 | Живко Веселинов | "Добруджански юнак" | Добрич | 33 | Иван Даскалов | "Асеновец" | Асеноград | |
11 | Ердинай Ердоган | "Добруджански юнак" | Добрич | 34 | Никола Славов | "Загорец" | Н.Загора | |
12 | Милко Тренчев | "Митекс" | Благоевград | 35 | Никоолай Златев | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |
13 | Петър Господинов | "Берое" | Ст.Загора | 36 | Петър Петров | "Никола Станчев" | Созопол | |
14 | Слав Славов | "Загорец" | Н.Загора | 37 | Християн Тодоров | "Левски" | София | |
15 | Симеон Панайотов | "Борба и Самбо" | Ямбол | 38 | Фердун Фердун | "Лудогорец" | Паисиево | |
16 | Денис Шейнов | "Локомотив" | Пловдив | 39 | Айхан Мехмед | "Кубадън" | Лозница | |
17 | Михаил Великов | "Никола Станчев" | Созопол | 40 | Кристиян Иванов | "Берое" | Ст.Загора | |
18 | Бончо Момаков | "Локомотив" | Г.Оряховица | 41 | Николай Христов | "Олимпиец" | Търговище | |
19 | Антон Иванов | "Никола Станчев" | Созопол | 42 | Гьоксел Делихасанов | "Каолин" | Глоджево | |
20 | Гюрсел Хасан | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 42 | Андрей Телбишки | "Борба, самбо, джудо" | Видин | |
21 | Илиян Илиев | "Сливен" | Сливен | 42 | Серкан Рафи | "Лудогорец" | Паисиево | |
22 | Михаил Пенев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 45 | Арбен Джиналиев | "Бистрица-Абланица" | Абланица | |
23 | Станимир Димитров | "Сливен" | Сливен | 45 | Янко Янков | "Берое" | Ст.Загора | |
24 | Орхан Мустафов | "Тракиец" | Пловдив | 45 | Георги Стоянов | "Добруджански юнак" | Добрич | |
25 | Асам Кърнаков | "Локомотив" | Г.Оряховица | 45 | Димитър Ведеров | "Истър" | Тутракан | |
26 | Андон Георгиев | "Левски" | София | 45 | Изед Гавазов | "Локомотив" | Пловдив | |
27 | Цветелин Спасов | "Олимпиец" | Търговище | 45 | Нерд Идрис | "Шампиони" | Самуил | |
28 | Димитър Иванов | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 45 | Николай Стефанов | "Истър" | Тутракан | |
29 | Иван Сандев | "Марица-Изток" | Раднево | 45 | Денис Камберов | "Локомотив" | Пловдив | |
30 | Денис Михайлов | "Херкулес" | Ямбол | 45 | Валентин Димитров | "Марица-Изток" | Раднево | |
31 | Назми Ибрям | "Сливен" | Сливен | 45 | Илия Марков | "Спартак" | Сандански | |
32 | Тунчев Фейзула | "Шампиони" | Самуил | 45 | Гьокан Зекирие | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
33 | Денис Даскалов | "Царевец-Етър-93" | Ц.Е.-В.Търново | |||||
34 | Окан Османов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | кат. 66 кг | ||||
35 | Йонко Димитров | "Борба и Самбо" | Ямбол | 1 | Жоро Желязков | "Берое" | Ст.Загора | |
36 | Асен Рашков | "Истър" | Тутракан | 2 | Никола Лозанов | "Олимпиец" | Търговище | |
37 | Ферхат Якимов | "Дан Колов" | Севлиево | 3 | Христо Илиев | "Армеец-ЦСКА" | София | |
38 | Джансер Юсмен | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 3 | Христо Методиев | "Армеец-ЦСКА" | София | |
39 | Стоян Божинов | "Спартак" | Сандански | 5 | Тони Карахьозов | "Левски" | София | |
39 | Свилен Попов | "Любимец-95" | Любимец | 5 | Живко Кадънков | "Странджа-2001" | Средец | |
39 | Рамадан Идрис | "Асеновец" | Асеноград | 7 | Енчо Гаджев | "Казанлък" | Казанлък | |
39 | Слави Йоргов | "Берое" | Ст.Загора | 8 | Туран Караали | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
39 | Бастри Вранчев | "Бистрица-Абланица" | Абланица | 9 | Динко Иванов | "Никола Станчев" | Созопол | |
39 | Динчер Сали | "Лудогорец" | Паисиево | 10 | Васил Ангелов | "Димитровград" | Димитровград | |
39 | Юсеин Николов | "Стефан Караджа" | Елхово | 11 | Едис Чираков | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
39 | Петър Милошев | "Марица-Изток" | Раднево | 12 | Тодор Дачев | "Никола Станчев" | Созопол | |
39 | Диян Илчев | "Любимец-95" | Любимец | 13 | Алпай Тефик | "Шампиони" | Самуил | |
39 | Вальо Стоянов | "Никола Станчев" | Созопол | 14 | Веселин Кирилов | "Дан Колов" | Севлиево | |
39 | Христо Иванов | "Митекс" | Благоевград | 15 | Богдан Кенаров | "Царевец-Етър-93" | Ц.Е.-В.Търново | |
39 | Сюлейман Сюлейман | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 16 | Костадин Пиперевски | "Армеец-ЦСКА" | София | |
17 | Зафер Кулов | "Сливен" | Сливен | |||||
кат. 73 кг | 18 | Димитър Димов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | ||||
1 | Валентин Димитров | "Берое" | Ст.Загора | 19 | Велин Иванов | "Никола Станчев" | Созопол | |
2 | Даниел Кадънков | "Странджа-2001" | Средец | 20 | Димитър Динев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
3 | Вейсин Мехмедов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 21 | Христо Карабоянов | "Любимец-95" | Любимец | |
3 | Божидар Тодоров | "Тракиец" | Пловдив | 22 | Християн Смилов | "Левски" | София | |
5 | Октай Хасан | "Олимпиец" | Търговище | 23 | Даниел Узунов | "Сливен" | Сливен | |
5 | Стилян Христакиев | "Добруджански юнак" | Добрич | 24 | Ивелин Стоянов | "Загорец" | Н.Загора | |
7 | Реджеб Реджеб | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 25 | Веселин Василев | "Берое" | Ст.Загора | |
8 | Валентин Рашков | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 26 | Реджеб Реджеб | "Агросем" | Острово | |
9 | Йордан Георгиев | "Олимпиец" | Търговище | 27 | Янчо Андонов | "Никола Станчев" | Созопол | |
10 | Цветан Цанков | "Царевец-Етър-93" | Ц.Е.-В.Търново | 28 | Недялко Тодоров | "Сливен" | Сливен | |
11 | Цветан Евтимов | "Сливен" | Сливен | 29 | Иван Христов | "Ловеч" | Ловеч | |
12 | Данаил Михайлов | "Черноморски сокол" | Варна | 30 | Адил Кабилов | "Каолин" | Глоджево | |
13 | Антоний Радков | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 30 | Кеязим Ибриямов | "Борба и Самбо" | Ямбол | |
14 | Тодор Калов | "Никола Станчев" | Созопол | 30 | Бейхан Рамадан | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |
15 | Мариян Патилов | "Спартак" | Сандански | 30 | Алкин Мехмед | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |
16 | Иван Сидеров | "Никола Станчев" | Созопол | |||||
17 | Николай Савов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | кат. 85 кг | ||||
18 | Тодор Чанев | "Никола Станчев" | Созопол | 1 | Ивайло Димитров | "Берое" | Ст.Загора | |
19 | Съби Гавричев | "Странджа-2001" | Средец | 2 | Николай Митев | "Берое" | Ст.Загора | |
20 | Данчо Ванчев | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 3 | Георги Саракостов | "Стефан Караджа" | Елхово | |
21 | Стефан Темелков | "Спартак" | Сандански | 3 | Даниел Веселинов | "Черноморски сокол" | Варна | |
22 | Рейхан Хасан | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 5 | Ибраим Ибраимов | "Кубадън" | Лозница | |
23 | Пламен Бориславов | "Борба, самбо, джудо" | Видин | 5 | Цветелин Станев | "Сливен" | Сливен | |
23 | Сали Сали | "Шампиони" | Самуил | 7 | Въчо Делчев | "Димитровград" | Димитровград | |
23 | Константин Костов | "Сливен" | Сливен | 8 | Огнян Йорданов | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
23 | Мартин Атанасов | "Олимпиец" | Търговище | 9 | Алпай Фаиков | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
23 | Жулиен Стоев | "Марица-Изток" | Раднево | 10 | Никола Николаев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
11 | Жулиен Жеков | "Берое" | Ст.Загора | |||||
кат. +85 кг | 12 | Мехмед Мехмед | "Черноморец-св.борба" | Бургас | ||||
1 | Сертан Ахмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 13 | Димитър Христов | "Сливен" | Сливен | |
2 | Дарин Дралчев | "Берое" | Ст.Загора | 14 | Радко Бонев | "Берое" | Ст.Загора | |
3 | Камен Атанасов | "Димитровград" | Димитровград | |||||
3 | Мухамед Мухамед | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |||||
5 | Хасан Хасан | "Кубадън" | Лозница | Отборно класиране | ||||
5 | Мазлум Руфат | "Кубадън" | Лозница | |||||
7 | Никола Тодоров | "Асеновец" | Асеноград | 1 | "Димитровград" - Димитровград - 66 т. | |||
8 | Йордан Йорданов | "Бели лом" | Буйново | 2 | "Берое" - Стара Загора - 48 т. | |||
9 | Кристиян Михаилов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 3 | "Олимпиец" - Търговище - 41 т. | |||
Най-техничен състезател - Жоро Желязков, кат. 66 кг, "Берое" Стара Загора | ||||||||
Най-резултатен състезател - Тургай Февзи, кат. 53 кг, "Левски" София | ||||||||
Гл. Съдия: Д. Христов /п/ | Гл. секретар: П.Лазов /п/ |